Andersson&Sjöblom Technical Management

O nama

Andersson&Sjöblom Technical Management

Konsultantska firma ASTM AB osnovana je u jesen 2012. godine u Švedskoj. Orijentisana je da bude tehnička podrška u građevinarstvu, sa naglaskom na građevinski i energetski sektor. Cilj je bio izgraditi firmu sa visokim nivoom tehničkog znanja u svim fazama izgradnje i fleksibilnošću da radi kao investitor i/ili preduzetnik u zavisnosti od potreba klijenata. Moto ASTM-a je da naknadu određuju rezultati, a ne utrošeni sati.

Andersson&Sjöblom Technical Management

ASTM d.o.o. Beograd osnovan je u junu 2016. godine, sa ciljem da sa istom filozofijom rada deluje na celom balkanskom tržištu i da razmenjuje znanje sa ASTM AB.

Krajem januara 2017. kreirana je ASTM grupa koju sačinjavaju ASTM AB i ASTM d.o.o. Beograd.

ASTM d.o.o. Banja Luka osnovan je tokom proleća 2018. godine.

Andersson&Sjöblom Technical Management

Odnosi sa klijentima

Klijenti ASTM-a su u prvom planu naše poslovne strategije koja se temelji na dobrim odnosima sa klijentima. To postižemo redovnim kontaktima, ostvarivanjem rezultata visokog kvaliteta i kroz obostrano poverenje. Retke smene našeg osoblja takođe doprinose dogoročnim, bliskim odnosima.

Planovi za budućnost

U narednim godinama, ASTM Group će se proširiti osnivanjem nekoliko kompanija sa poslovnim sedištem u različitim delovima Evrope.

Sve kompanije će raditi u skladu sa ASTM filozofijom, pružajući svojim klijentima tehničku i administrativnu podršku u svim fazama projekta uz ekspertsko znanje i fleksibilnost.

Andersson&Sjöblom Technical Management
Andersson&Sjöblom Technical Management
Andersson&Sjöblom Technical Management

O NAMA

Naši zaposleni

ASTM AB

Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2015

Jouni Stenman

VP | Technical Manager
Phone +46 (0) 725 651 603 Mail jouni.stenman@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2019

Anna Andrén

Finance Manager
Phone +46 (0) 704 202 255 Mail anna.andren@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2014

Katrin Munk

HR Coordinator | Technical Administration Consultant
Phone +46 (0) 735 785 226 Mail katrin.munk@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Sten Rodenstam

Market Planning Consultant | Technical Manager
Phone +46 (0) 738 035 144 Mail sten.rodenstam@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2015

Nils-Olov Karlsson

Technical Manager
Phone +46 (0) 725 650 049 Mail nils-olov.karlsson@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2016

Jonas Strömvall

Technical Manager
Phone +46 (0) 725 650 111 Mail jonas.stromvall@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Damir Hajdarevic

Technical Manager
Phone +46 (0) 705 502 582 Mail damir.hajdarevic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2017

Jan Tojkander

Subconsultant Technical Manager
Phone +46 (0) 708 680 299 Mail jan.tojkander@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Andreas Faye-Wevle

Technical Manager
Phone +46 (0) 727 327 835 Mail andreas.faye-wevle@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2019

Lars Strömvall

Technical Manager
Phone +46 (0) 722 021 827 Mail lars.stromvall@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2019

Daniel Ekberg

Technical Manager
Phone +46 (0) 702 463 121 Mail daniel.ekberg@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2017

Nevena Basic

Technical Manager
Phone +46 (0) 705 650 521 Mail nevena.basic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2019

Per-Åke Josefsson

Technical Manager
Phone +46 (0) 702 504 453 Mail per-ake.josefsson@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Tanja Simikic

Technical Manager
Phone +46 (0) 725 329 157 Mail tanja.simikic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Petar Petrovic

Technical Manager
Phone +46 (0) 725 143 903 Mail petar.petrovic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Nic Ramstedt

Technical Manager
Phone +46 (0) 702 377 714 Mail nic.ramstedt@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Peter Karlsson

Technical Manager
Phone +46 (0) 702 355 440 Mail peter.karlsson@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2017

Ivan Jeremic

Infrastructure Surveyor
Phone +46 (0) 725 650 109 Mail ivan.jeremic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Aleksandar Savic

Infrastructure Surveyor
Phone +46 (0) 725 650 015 Mail aleksandar.savic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2015

Mona Sjöblom

Administrative secretary
Phone +46 (0) 725 657 400 Mail mona.sjoblom@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management

Postanite deo našeg tima.

Nastojimo da proširimo naš tim angažovanjem iskusnog osoblja koje će učestvovati u uzbudljivim projektima.

ASTM d.o.o Beograd

Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Sten Rodenstam

Market Planning Manager | Acting VP
Phone +46 (0) 738 035 144 Mail sten.rodenstam@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Milos Kovacevic

Technical Manager
Phone +46 (0) 702 898 882 Mail milos.kovacevic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Jovana Jelic

Technical Manager
Phone +381 (0) 643 859 087 Mail jovana.jelic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2018

Jelena Tomasevic

Technical Administration Consultant
Phone +381 (0) 601 554 416 Mail jelena.tomasevic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management
Od 2020

Borko Bulajic

Subconsultant Technical Manager
Phone +381 (0) 604 554 416 Mail borko.bulajic@astm.se
Andersson&Sjöblom Technical Management

Postanite deo našeg tima.

Nastojimo da proširimo naš tim angažovanjem iskusnog osoblja koje će učestvovati u uzbudljivim projektima.

ASTM d.o.o Banja Luka

Andersson&Sjöblom Technical Management